Pozostałe zabiegi

Trwałe podkręcenie rzęs

Delikatnie aczkolwiek długotrwale podkręca rzęsy – efekt zabiegu widoczny jest przez około 6 do 8 tygodni. Polecany jest nie tylko dla Pań o podatnych, krótkich rzęsach, ale również dla Pań o rzęsach „trudnych”, długich, prostych – Pań, które nawet za pomocą metalowych przyrządów nie są w stanie podkręcić rzęs.


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1, jak sama nazwa wskazuje, polega na przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, jej sztucznego odpowiednika (bądź naturalnego, z norki). Jest to zabieg przeznaczony dla osób, których naturalne rzęsy są dość krótkie, rzadkie, bądź proste. Zabieg trwa dość długo, bo ok. 1,5 – 2,5 godzin. Oczywiście jest uzależniony od gęstości naszych naturalnych rzęs i będzie trwał znacznie krócej u Pani z rzęsami rzadkimi.

Rzęs w dniu zabiegu najlepiej w ogóle nie malować, ponieważ demakijaż może niepotrzebnie je osłabić i natłuścić.


Regulacja łuku brwiowego

Regulacja brwi     Nadanie odpowiedniego kształtu łuku brwiowego, poprzez usunięcie zbędnego owłosienia pęsetą ewentualnie woskiem lub pastą cukrową.


Henna brwi

Brwi nadają uroku i wyrazistości. Dzięki zafarbowaniu brwi możemy wpłynąć na wygląd całej twarzy. Kolor utrzymuję się 2-3 tygodnie. Kolory henny dostępne w 5 kolorach: blond, jasny brąz, ciemny brąz, grafit oraz czarny.
W ofercie dostępne również rozjaśnianie brwi nawet do jasnego blondu.


Henna rzęs

Wyraziste rzęsy są niewątpliwie atutem kobiet, nadają spojrzeniu subtelności i delikatności. Przewagą zastosowania henny nad tuszem jest jej subtelność i delikatność. Henna w przeciwieństwie do tuszy do rzęs nie skleja ich, nie powoduje tzw. rozmazywania się podczas kontaktu z wodą. Po nałożeniu henny można być spokojnym o wygląd swoich rzęs nawet zaraz po przebudzeniu się ze snu. Kolor utrzymuje się przez okres 2-3 tygodni.


Depilacja woskiem

Usuwanie włosów za pomocą ciepłego wosku (miękkiego lub twardego) polega na ich wyrywaniu z mieszka włosowego wraz z cebulką, dzięki czemu włos odrasta cieńszy i często jaśniejszy. Przed zabiegiem skóra jest odtłuszczana specjalnym preparatem ze środkiem łagodzącym ból. Po zabiegu nakładany jest preparat łagodzący podrażnienia i opóźniający odrost włosków. Depilowane miejsca to: wąsik, broda, baczki, pachy, ręce, nogi, brzuch, plecy, tors, okolice bikini jak również głębokie bikini (tzw, depilacja brazylijska).


Limanowa